Пастирахме се

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Пастирахме се

Мнениеот Murry » 15 авг 2012, 16:28

Вчера оставих колата за пастиране. Снимките са ок като качество и горе-долу може да се усети колко лъска колата. Имам няколко проблемни детайла, дето ще трябва да се пребоядисат и чак тогава ще съм доволен от резултата, но това малко по малко :)

Между другото името на момчето, което пастира колата е Марин и телефонът му е 088 999 400 9. В Пловдив е. Цената за пастиране е доста добре и бих го препоръчал защото го знам, че се занимава от доста време.

pasta1.jpg

pasta2.jpg

pasta3.jpg
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
CityNight
Регистриран: 05 май 2012
Автомобил: RX 400h 4WD

Re: Пастирахме се

Мнениеот CityNight » 15 авг 2012, 17:17

И аз мислех това да свърша тая седмица, но отидох да си заведа белега от селянина с голфа на морето на задната броня, те пък услужливи застрахователи, та в момента боядисват цялата лява страна. Наесен и дясната :D

Потребителски аватар
idzivkov
Регистриран: 02 април 2011

Мнениеот idzivkov » 15 авг 2012, 17:24

Много добре е станало! Като от шоурума :)
Фаровете еднакви ли са (като "цвят")или е от снимката?

Потребителски аватар
Murry
Майна

Мнениеот Murry » 15 авг 2012, 19:40

Хич не е като от шоурума, защото предната броня ми е като на блъскаща количка :) По задната също имам неща за оправяне. Надявам се другата седмица да мога да я оставя в бокса да ги боядисат. Фаровете досега си мислех, че са окей, ама после като я изкарам от гаража ще я огледам подробно, че ми вкара мухата в главата :)

CityNight ти планово ли ги уреждаш инцидентите :)

Ако трябва да сме сериозни дори колегите, които не са от Пловдив да се чувстват поканени да дойдат насам някой уикенд - хем кафе и хубава храна, хем ще си тръгнат с лъскава кола срещу 70-80лв.

Потребителски аватар
idzivkov
Регистриран: 02 април 2011

Мнениеот idzivkov » 15 авг 2012, 20:16

Хайде, сега! Тия драскотини дето ги казваш от самолет не се виждат, пък и като ги оправиш, колко ще изкарат? Аз лично на фаровете повече се дразня. Моите имат разлика и мисля да ги полирам. Тука някой предлагаше във форума такава услуга.

Потребителски аватар
CityNight

Мнениеот CityNight » 15 авг 2012, 23:41

Мъро, не! Още на срещата ми беше пукната боята на задната броня от некадърно боядисване. Отлагах няколко месеца, че не ми се караше алфата, но на морето един кретен ме забърса след осмата маневра, та вече ме дразнеше много. Просто услужлива застрахователка :) Ще те запозная :Р

P.S. Ся ме накара да ти гледам дефектите по бронята и ми развали очарованието!!!!!!

Потребителски аватар
Murry
Майна

Мнениеот Murry » 16 авг 2012, 00:54

Фаровете са еднакви, просто са полирани и те малко и единия рефлектира къде е било слънцето в този момент. А по бронята тия бели неща дето се виждат не са забележки, а са остатъци от пастата, които ще се махнат след 2-3 измивания. Предната броня поради камъчета винаги има много леки вдлъбнатини, които се запълват с паста. Същото е по огледалата.

Потребителски аватар
CityNight

Мнениеот CityNight » 16 авг 2012, 16:44

Зная, аз си пастирам сам колите...изморително е ама действа много отпускащо психически :)

Върни се в “Моят LEXUS”