малко тунинг :D

Модератор: Lexus

st_krun
Регистриран: 04 януари 2012
Автомобил: IS 200

малко тунинг :D

Мнениеот st_krun » 29 авг 2012, 21:30

Зелее0250.jpg

Зелее0249.jpg

Зелее0248.jpg

Зелее0247.jpg

Зелее0244.jpg

Зелее0243.jpg

Зелее0242.jpg

Сложих диодни крушки навсякъде където могат да се сложат, снимките са лоши но на живо е доста зарибено, ако си голфаджия :lol:
Също така си сложих и ксенон и DRL, DRL-ла е на дългите светлини и ги кара да светят на 30 % от капацитета си, като се включват и изключват постепенно съответно след запалване и след изгасяне на двигателя (много е яко).
За чистачките понасям всякакви подигравки, не знаех че са сини, след като ги отворих ги видях, но за момента ще съм с тях, да си избият 3-те лв. :lol:

Потребителски аватар
CityNight
Регистриран: 05 май 2012
Автомобил: RX 400h 4WD

Re: малко тунинг :D

Мнениеот CityNight » 30 авг 2012, 00:25

На дългите нямаш ксенон, нали?
И...с газовата уредба уби героя от филма :Р Това не мога да си го причиня на колата!
Стана ми обаче интересно за тая вътрешната крушка, каква се води, и по-добре ли свети, щото на тоя модел фоновото осветление е доста успешно според мене.

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 30 авг 2012, 09:31

CityNight написа:На дългите нямаш ксенон, нали?
И...с газовата уредба уби героя от филма :Р Това не мога да си го причиня на колата!
Стана ми обаче интересно за тая вътрешната крушка, каква се води, и по-добре ли свети, щото на тоя модел фоновото осветление е доста успешно според мене.

Краси,аз съм също с диодна крушка в купето самоче само с три диода и свети много добре,та предполагам че на колегата прави ден през ноща,иначе за газовата.......каквото и да е превозно средство-НИКОГА

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 30 авг 2012, 10:10

Сигурен съм, че си пропуснал на едно място да сложиш диоди. Ще те светна по късно със снимков материал, да видиш аз какво се зарибих да правя.

Кажи чистачките какви са, че тоя син цвят ще се върже с моя син на колата :lol: И гледай да не те срещна някъде, че ще пееш после на Тошко Колев "Кога ще ги стигнем хАмериканците" :twisted:
Изображение

sokolchev
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 30 авг 2012, 10:20

Ael написа:Сигурен съм, че си пропуснал на едно място да сложиш диоди. Ще те светна по късно със снимков материал, да видиш аз какво се зарибих да правя.

Кажи чистачките какви са, че тоя син цвят ще се върже с моя син на колата :lol: И гледай да не те срещна някъде, че ще пееш после на Тошко Колев "Кога ще ги стигнем хАмериканците" :twisted:

аел нали си имате илиенци-пловдив бре майна :) там чистачки цветни бол :),ще по омажа и аз сега ама ми е странно защо имате илиенци мол,при нас квартала се казва илиенци и затова и базара се казва така ама при вас.....

sokolchev
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 30 авг 2012, 10:21

а и само пера се продават също

st_krun

Мнениеот st_krun » 30 авг 2012, 13:01

Нямам ксенон на дългите. За газта си имам стабилно оправдание-мисля за околната среда, а нали тя е отпаден продукт при производството на горивата, ха-ха-ха-ха-ха. Водят се диодни крушки, имаха си точно име но сега не се сещам, отиваш в магазин за автоаксесоари или в магазин за електроника и си мериш според оригиналната крушка от плафона, защото при мен се наложи да се преправя малко (диодната крушка)-беше по-дълга и отпоихме крачетата й и ги запоихме по-навътре на платката. Доста добре свети тази която съм сложил, по-добра е от стоковата (според мен) една такава студена светлина.
Ael да нямаш предвид сенниците и жабката? Защото и тях ще ги "тунинговам" хахахааххах
На чистачките съм сменил само перата, затова струват 3 лв. и са от магазин за автоаксесоари-тях се наложи да ги взема спешно, нямат връзка с "тунинга" на светлините :)
Крушките на задния номер как може да се сменят толкова трудно, много се ядосах на японците :mrgreen:

Потребителски аватар
CityNight

Мнениеот CityNight » 30 авг 2012, 14:21

Докато някой не си направи фоново осветление в краката като на втората генерация, не ви признавам!

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 30 авг 2012, 14:40

Това е много безсмислено :) Не знам на тези с ръчни скорости как е, но при мен има и лампичка, която осветява скоростния лост.
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 30 авг 2012, 15:21

Ти луд ли си ... знаеш ли как се кефят мацките като им осветяваш новите токчета :D Поне 5 точки отгоре печелиш.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 30 авг 2012, 15:24

Денис твоята шофьорска седалка направо се е изтъркала от различни дупета ми се струва... :)
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 30 авг 2012, 15:31

Murry написа:Това е много безсмислено :) Не знам на тези с ръчни скорости как е, но при мен има и лампичка, която осветява скоростния лост.

Да, щото ръчкаш постоянно тоя автоматик и ти трябва да виждаш къде се намира лоста в тъмното :)
Изображение

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 30 авг 2012, 16:33

Murry написа:Денис твоята шофьорска седалка направо се е изтъркала от различни дупета ми се струва... :)

На шофьорската постоянен resident е моето дупе, на пасажерската се сменят често :D
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
CityNight

Мнениеот CityNight » 30 авг 2012, 17:42

Мен лично адски ме кефи- усещам си му липсата в старата, и даже бих си го направил, щото нея карам повече, но още не съм намерил качествено ненатрапчиво решение.

st_krun

Мнениеот st_krun » 29 сеп 2012, 06:06

Експлотационния срок на перата на чистачките ми изтече :D Давайте мнения, коментари и препоръки какви чистачки да си взема, за момента съм се спрял на BOSCH. :) Има ли по-добри от тях за лексус специално?

Върни се в “Моят LEXUS”