Автолаборатория

Автолаборатория
Регистриран: 20 юли 2018
Автомобил: IS 250

Автолаборатория

Мнениеот Автолаборатория » 20 юли 2018, 15:40

Здравейте приятели, не знам дали тук е мястото,но искам да благодаря за подкрепата и добрите думи и отношение което винаги съм получавал от вас. Заминавам за чужбина и няма да се виждаме по работа с вас ( само за бира :mrgreen: ). Номера ми остава същия ,но само на Вайбър или месинджър, защото не съм в EU. За съпорт или номера на колеги които могат да помогнат ще помагам според вида на автомобила или вида на ремонта. Още веднъж БЛАГОДАРЯ И БЪДЕ ТЕ ЗДРАВИ! Ако темата не е за тук нека бъде преместена или изтрита по преценка на модераторите.

poparenko
Регистриран: 03 ноември 2016
Автомобил: RX 330 4WD

Автолаборатория

Мнениеот poparenko » 20 юли 2018, 15:59

Привет, аз също искам да ти благодаря за коректното отношение и прецизна работа, които винаги си демонстрирал. Много рядко се среща в днешно време читав и честен човек, който да ти ремонтира колата и се радвам, че в твое лице намерих такъв. Пожелавам ти много успех и късмет в новото начинание.

Потребителски аватар
BLShark
Регистриран: 02 юли 2015

Автолаборатория

Мнениеот BLShark » 20 юли 2018, 16:40

Аз също искам да ти благодаря за коректното отношение и прецизната работата, и също така искам да ти пожелая успех в новите начинания, а ако решиш да се върнеш в България ще ме имаш отното като клиент. :)

п.п. Сега трябва да си продам колицата, че не знам дали ще намеря кадърен майстор за нея :D

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Автолаборатория

Мнениеот Bukmop » 21 юли 2018, 13:50

И от мен сърдечна благодарност за свършената работа и отношението към клиентите през годините. Надявам се някой ден да се прибереш и да запълниш празнината, която се отвори след като реши да тръгнеш за чужбина.

Имам предложение да се връщташ переодично да ни съживяваш трошките, както го правешв преди да заминеш само че със клиентите от другата държава, където отиваш.

Автолаборатория
Регистриран: 20 юли 2018

Автолаборатория

Мнениеот Автолаборатория » 21 юли 2018, 17:44

Между другото, мога да съдействам при огледи и закупуване на коли от Швейцария.Само да мине лудницата покрай училището и жилището.

Потребителски аватар
Dizzle
Регистриран: 31 август 2016

Автолаборатория

Мнениеот Dizzle » 24 юли 2018, 11:16

а би ли ни насочил към човек/ сервиз при който да обслужваме/ ремонтираме 250-ките? Аз имам запазен час за петък в автолабораторията, но не съм сигурен,че бих отишъл при друг човек там.. благодаря предварително

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009

Автолаборатория

Мнениеот Murry » 04 окт 2018, 10:42

Иво, успех! И от мен благодарности за дългогодишната качествена работа и доброто отношение. Оставяш дупка в София, да знаеш :)
Изображение - пенсионерски разход

Върни се в “Отзиви от автосервизи”