Първа форумна среща - гр. Пловдив, 17 Април, 14:00

Модератор: Lexus

Kris
Регистриран: 23 ноември 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Re: Първа форумна среща - гр. Пловдив, 17 Април, 14:00

Мнениеот Kris » 17 апр 2010, 10:25

Добре ,добре вече сме 6...6.....6

Потребителски аватар
vanistia
Регистриран: 12 август 2009

Мнениеот vanistia » 17 апр 2010, 18:17

Haidee
kakvo stava sys sre6tata?
Davaite snimkov material :D

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 17 апр 2010, 21:18

Аз лично съм много доволен от срещата. Колегите са много пекани ,много се забавлявах. Снимковия матрял от админа :lol:

П.П. Пепуре забравих да ти кажа, че като карах зад теб тва с Алтезовите спирачки много ме изкефи. И аз ще си направа така колата ,не предполагах че седи толкова яко.
Изображение

Kris
Регистриран: 23 ноември 2009

Мнениеот Kris » 17 апр 2010, 23:33

Да наистина много е яко това със стоповете

Относно срещата и аз много се изкефих.Много полезна информация научих.Дано има още срещи
П.П.От виктор всички чакаме снимките

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 17 апр 2010, 23:40

Абе вие.... нищо не знаете :lol: Срещата привърши в 22:30.
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 18 апр 2010, 00:40

Ето и резюме от срещата:

срещата мина в нормалния стил на споделяне на опит и закачливи лафове от присъстващите (Ael, Мъро, Kris, pepur и Bukmop).

Първата част на срещата мина като си обикаляме около колите под дъжда и гледахме кой какво има какво няма и с каквa aftermarket джаджа се е сдобил. След това Kris показа на по-горе изброените как се прави лек дрифт, (за съжаление имам само снимки от него ако бе казал че ще прави дрифт щях да го заснема целия и на видео, но нищо за следващата среща ще си взема HD камера).

Втората част премина в тържествено пиене на кафета, безалкохолни и ядене на сладки работи (някои дошли погрешка на масата)

Третата част или както аз си я нарекох афтърпартито премина в проби как може да отключим добре заключен ИС200, като ситуацията бе следната; чекмеджето е заключено а ключа е вътре в чекмеджето.

След като се убедихме че отключване за няма дружно зачакахме Corsa-та спасител.
и след няколко часа чакане и споделяне на опит пристигна така очакваната Opel Corsa с втория ключ за "чекмеджето"

Ето снимков и видео материал подреден в хронологичен ред:

Парадно паркирани лексотани:
Изображение

Изображение

Дрифта на Крис
Изображение

Изображение

Изображение

финално видео:

[youtube]kRdrywCuR9Q[/youtube]

Парадно преминаване през Пловдив напът за Hаppy

Изображение

Изображение

Корсата спасител показва пътя на един лескотан
Изображение

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 18 апр 2010, 00:55

Как сте си заключили ключа в жабката и кой я направи тая глупост :D ?

Вик снимките са супер ,напълниха ми очите!
Изображение

pepur
Регистриран: 22 януари 2009

Мнениеот pepur » 18 апр 2010, 01:11

:D :D :D :D :D :D
Тва за ключа разбира се беше мое дело :oops: :D ,ама не беше в жабката а в "чекмеджето" :shock: :lol: ,аз доста съм се замислял как може човек да се заключи,и сигурно за да не мисля повече взех та го пробвах :) !!!:))))Срещата беше много яка,за афтърпартито да не говорим,за др.път обещавам да сътворя нещо друго,ама тогава ще се обадим и на тези дет си тръгнаха за да има повече публика:))).Много Благодаря отново на всички,и най много разбирасе на колегата Мъро че ме нахрани с пловдивски фалафел :) :D .
П.П. Благодарности разбира се и към баба Корса за пътеводната светлина и водача на този пламък разбира се -Жената(вече знам как са измислили името на сериала) :D .

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 18 апр 2010, 11:02

Нищо не разбрах (както винаги) ама няма значение ,кви "чекмеджета", кви жени с корси... важното че не си се прибрал пеша в крайна сметка :lol:

Сега видях че Крис специално за "поничките" си е сложил гъзарската хасковска регистрация :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
vanistia

Мнениеот vanistia » 18 апр 2010, 11:25

Super ste. Naprvo vi zavijdam. Tolko mnogo krasota na edno mqsto :D . Predpolagam ste sabirali pogledite po ulicite.
A i az ne razbrah za korsata i 4ekmedjeto, no qvno v kraina smetka vsi4ko e bilo na 6.
Na sledva6tata se6ta 6te gledame da prisystvame i nie /s "vindizel"/.

pepur

Мнениеот pepur » 18 апр 2010, 11:27

Та как точно се разви афтърпартито,след офицялния край на срещата пред Happy, Ael ме ескортира към бул.Иван Вазов за което благодаря щот сигурно щях да направя 50 км градско докато го намеря,свърших си работата и вече си мислех доволен как ще се измъкна от града и ще дремя на магистралата с 128 :| км/ч,ама доста избързах с мисленето :) ,та малък съвет отключвайте си колите,а не само багажника и не иставяйте ключа вътре,пък камоли да вземете и да го затворите :D ))))))))).Та след около 5 секунди с глуповата усмивка и тъпо изражение вече имах план,звъня на жената и викам че трябва и тя доиде да се „разходи” до Пловдив(вече видяхте спасителния автомобил2 :) ),но преди това събрах малко инфо за месни автоключари,и званнах на Виктор дали тои няма идея как да отворя колата,след кратък разговор с Мъро за моето местоположение пристига спасителен екип1 -два лексота в ескорт,та понеже аз до момента събирах инфо от нета по телефона,Виктор вика не се излагай,и извади лапи-то,дотука добре ама с него почна и голямото вадене на кабели :) :shock: ))),казвам ви сигурно в колите няма толкова кабели фабрично :) ,човека беше подготвен.След като остановихме че няма да може да я отворим с моите знания от нета за даване на късо :( (между др. намерих го това но ще го споделя на следващата среща- мерки за сигурност:)))),следваха ключарите,като Виктор званеше почти в цяла България за да организира някой-но почти винаги опирахме до един и същ,след пресмятане на разходите и начина на отваряне,реших че ще трябва да ”долети” спасителен екип 2(имам 2 резервни ключа в къщи на 180км)е летенето беше малко по дълго от очакваното :) )).Та понеже до момента (около час и нещо)висяхме на улицата и в колата на Виктор,момчетата решиха да ме разведрят с посещение на МОл:-),стигнахме ние,обаче мен точно в тоя момент ме удари яко параноята,как съм разказал на половината ключари в града къде се намира колата и че ключа е в багажника :o ,е разбира се имаше и уловка,Виктор си беше оставил неговия срещоу моя,а пък аз не бях казал какъв цвят е(май само тва и рамата не казах на ключара като питаше „Какъв е автомобила”)та не се знаеше кои може да си харесат :) .Върнах се(за таксиджията няма да разказвам щот него съм си го оставил за романа :D )всичко беше ок –разбирасе.В това време жена ми с ключовете вече бяха на път(разбира се след достоино мърморене :? )).После Виктор,Мъро(и неговия френд,сори че забравих името на човека)се върнаха полафихме достоино,Мъро ме нахрани както споменах :) ,Виктор вадеше яки истории(особено онази за танка :D ),и така към 22:00-Пристигна жената с ключовете,оттам вече всичко е ясно,ееееееее момчетата чакаха кютек ,нещо екшън ,ама нали сме цивилизовани се размина :) .После още 10-15 мин бъзик с това колко би е бъгава навигацията и айде по домовете!!!

Още един път много Благодаря че останахте да мръзнете с мен до край :D !!!!

pepur

Мнениеот pepur » 18 апр 2010, 12:16

Хрумна ми поради големия интерес да заснемем сериал,нещо в стил от глупав по-глупав,имаме режисьор ,главен актьор също, кво друго ни трябва,да поканим някоя фолк звезда да мие колите със силикона и да изпълнява саундтрака,и ще ги бием по рейтинг тия реалита:))))))

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот Bukmop » 18 апр 2010, 12:21

Хмм това е интересна идея. Според мен този сериал ще бие по продължителност Дързост и Красота, понеже още Айнщайн е дефинирал "Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен" :)) Така че на базата на тази дефиниция на великия учен имаме условия за безкраен сериал.

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 18 апр 2010, 12:34

Ами да - вече имаме мат'рял за първите няколко епизода.

Серия 1: Орхелия (роля изиграна от мега звездата Пепър) се среща с група невъзпитани пловдивски и софийски хулиганки. Те я потапят в изкуството на простотията, безхаберието и тоталната профания. Орхелия (доста възрастна дама между другото) е толкова влюбена в новите си дружки, че губи ума и дума, което се отразява на действията и, така че по необясним за науката и елементарния разум метод успява да заключи ключът към своето сърце в багажника на колата си. В същото време Карагьоз, виден пловдивски любовник, бива обладан от любовта и закачливия бижутерски поглед на Орхелия. Карагьоз е твърдо убеден, че Орхелия е жената на неговия живот, затова той търси начин да отвори сърцето й, за да го спечели веднъж завинаги, за да заживеят те нов живот, далече от хорските очи - в Нова Загора. Орхелия също има голямото желание цялата тази магия да се случи, но тя е единствената, която знае, че физически не е възможно сърцето да бъде отключено точно в този момент. Тъй като орхелиевата тайна е прекалено срамна за съвремието, в което се развива действието, тя прави всичко възможно, за да отблъсне Карагьоз далече от себе си - поне временно, докато открие начин да отвори, както тя го нарича - тъпия багажник, който държи моето бъдеще в себе си. За да бъде най-ефектно карагьозовото отблъскване, красивата героиня със златния зъб (защото е бижутерка) се среща с таксиджия от пловдивските околия, който я посвещава в изкуството на джигитското шофиране. След безгрижно и изключително вълнуваще обикаляне по булевардите и тротоарните площи, Орхелия развива истински топли чувства към таксиджията Шишкобил Возиметров. Той печели изключително много доверието на красивата девойка. Затова на един от поредните им курсове, когато обикалят объркващите пловдивски булеварди, поемайки разумно ограничени количества вкиснала Пина Колада от багажника на старата кола на видната пловдивска гансгтерка Мъркотинка, Орхелия прави самопризнанието за заключения ключ към нейното сърце. Тя разказва всичко за Карагьоз, за това как е използвала Шишкобил, за да го отблъсне, докато намери начин да си върне своя ключ... Таксиджията, иначе нежна душа, бива много наранен от самопризнанията на Орхелия. Макар любовта им вече да е факт, той е смъртно обиден от начинът, по който го е приемала неговата любов когато са се запознали, затова прекратява таксиджийскяи бизнес, със спестените от надуване на сметки пари си купува кравеферма близо до Смолян и заживява щастливо с 3 надарени крави. Орхелия е съкрушена! Карагьоз разбира за любовта й към таксиджията и тръгва да я търси, за да я убие, тъй като тя е нарушила честта на пловдивския любовник. Междувременно, красивата бижутерка намира начин срещу 80лв. да отвори своя багажник и взима ключа към сърцето си в ръцете си. Тя е твърдо убедена, че Шишкобил е любовта на нейния живот, затова с останалите в джоба си 30лв. купува раздрънкан откраднат велосипед от един бял циганин на централна гара и поема към смолянските околия с едничката цел да стане г-жа Возиметрова. Уви, Карагьоз разбира същото ден по-късно и тръгва с друг краден велосипед да намери Орхелия нейде из родопските балкани и да защити чрез убийство своята засегната чест. Ще успее ли Орхелия да спечели отново вярата на Шишкобил? Ще бъде ли тя настигната от озверелия от гняв Карагьоз? Ще бъде ли извършена конверсията от гняв в любов, щом той види своята любима жена? Предстои да разберем във втори епизод...
Последна промяна от Murry на 18 апр 2010, 12:44, променено общо 1 път.
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
vanistia

Мнениеот vanistia » 18 апр 2010, 12:42

i na men mi se slu4i sy6toto predi vreme, no za 6tastie kolata mi be6e otkliu4ena:).
Ima6e oba4e nqkolko sekundi :oops: :D

Върни се в “Форумни срещи”