Общонационална среща на форума

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200
Контакти:

Re: Общонационална среща на форума

Мнениеот Bukmop » 14 окт 2010, 18:38

Само да напомня на пътуващите в събота че който е решил да минава през Дупница не го съветвам да го прави това поради факта че се обикаля през Радомир поради изграждане на пътен възел на входа на Перник свързан с АМ "Люлин", аз лично ще мина по маршрута по долу който е много малко натоварен но има няколко сериозни дупки, за пътуващите от Пловдив най-добре да минете през Самоков.

http://maps.google.bg/maps?f=d&source=s_d&hl=bg&geocode=FZqDiwIdrN5jASn1ezHLgoaqQDFgXr9pEqAABA%3BFQ9IhQIdz_tiASkJRhWkl92qFDH43m2QRpHB9w&saddr=%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F&daddr=%D0%A1%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B0+%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8F&sll=42.157296,23.796387&sspn=1.520901,2.458191&ie=UTF8&ll=42.469564,23.375473&spn=0.37835,0.614548&z=11

Потребителски аватар
Mind_Control
Регистриран: 17 юли 2010

Мнениеот Mind_Control » 14 окт 2010, 23:15

Аз за съжаление също отпадам :( а ми се щеше да се запознаем и да се повеселим в някоя кръчмичка.
Lexus IS200
Peugeot 206 CC 1.6

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 15 окт 2010, 07:57

Mainata написа:Ааа, не! Хондаджийските колони все аз водя, тук съм най отзад :wink:

Мислих да ти кажа да гледаш тогава да не изоставаш ама тва време както се е подкарало от 3 дена не е спряло да вали. Май ще ни върви по вода ми се струва и утре :?

Мъро веднъж кара пред нас към Бачково ,към КЦМ-то вече ми идеше да заръфам волана. Ама е пич ,не можеш да му се сърдиш за такива глупости 8)
Изображение

Потребителски аватар
Mainata
Регистриран: 21 юли 2010
Контакти:

Мнениеот Mainata » 15 окт 2010, 17:44

Единственият вариант да изостана, е жената да ми набива менчето, понеже връща ресто по завоите. Но когато пътувам самичък......в главата хич не съм сам :twisted: :D
Кара: LEXUS RX 300 4WD, Accord Coupe VTEC CG4, Civic 2.2 i-CTDi, Toyota RAV-4 2.0 VVTi 4X4, CR-V 4WD 2.0 i-VTEC

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Контакти:

Общонационална среща на форума

Мнениеот Bukmop » 17 окт 2010, 00:07

Ето че се проведе и втората така дългоочаквана среща на форума. Макар и да присъстващите да бяха малко, за пореден път доказахме че не е важно количеството а качеството. Успяхме да се съберем на уговореното място и след немного дълго умиване си заръчахме по една пица след което започнаха общите приказки за нещата от живота с и без Лексус.

След това дружно отидохме на резервната самолетна писта където всеки един от нас изстиска максимално докрай мощността на автомобила си. Резултатите от гонките ги чакаме от AEL. Накрая си прочетохме колите преляхме свежа енергия през OBD-USB-12v, и си изчистихме грешките. Кратък видео репортаж и няколко снимки можете да видите по долу.

Изображение

Изображение

След като издухахме подобаващо количество гориво, а някои и ток, и събрахме всички ветрове минаващи транзитно между Рила и Витоша се отправихме към новооткрития басейн с топла минерална вода където се размазахме от кеф, а според някой се чувствахме като шкембе в чорба. В разговорите в басейна се породи идеята следващата среща да е зимата около Троян в открит минерален басейн и сняг около нас, така че тази идея търпи развитие в близкото далечно бъдеще.

Изображение

След като се сбръчкахме от гореща вода си взехме хавлийките, казахме си по едно Довиждане с задоволство от срещата и поехме по своите пътища, някой към София някой към Пловдив

На връщане по пътя мен ме валя проливен дъжд, който в един момент намаля а около мен се появи от лява страна слънчев залез, а от дясната страна пълна дъга. Спрях, и направих няколко снимки, понамокрих се но изкуството иска жертви. На снимките можете да се полюбувате и да ме похвалите :)

Изображение

Изображение

Благодаря на всички които присъстваха!

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот pepur » 17 окт 2010, 00:33

Поздравления момчета страхотно сте си изкарали :) ,Виктор снимките ти са за хвалене то е ясно, клипа също,но най много радва как свършва :D ,на първата среща така се смяхме на твоите пръскачки.

Потребителски аватар
Mainata
Контакти:

Мнениеот Mainata » 17 окт 2010, 08:55

Всичко мина по план, изкарахме си чудесно! Лафче, дръпки, басейнче..... какво му трябва повече на човек 8) Клипът е станал жесток, а финала му с хитрото и палаво оченце на моята красавица :arrow: :roll: буквално размазва :lol: :lol: :lol:
Кара: LEXUS RX 300 4WD, Accord Coupe VTEC CG4, Civic 2.2 i-CTDi, Toyota RAV-4 2.0 VVTi 4X4, CR-V 4WD 2.0 i-VTEC

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 17 окт 2010, 11:05

Финала е по скоро тип "Деца от уч. Стефан Караджа (училище за бавноразвиващи се в Пловдив) се радват на лупа" :lol: И също си изкарах страхотно,независимо че бяхме малко хора. След малко ще кача резултатите от драга на всеки по отделно.

Викторе ,поздравления за организацията ,хубавия клип и уникалните снимки !!! Тази златната я искам в по добро качество да си я сложа за тапет моля. Не знам къде хвана тва хубаво време ,ние само мъгли и дъжд и кофти дупки и премеждия имахме по пътя. В Самоков заради моя милост :wink: имахме уникалната възможност да разгледаме от много близо циганската махала и да порадваме 20-тината роми които се бяха спряли на лафче на улицата. После в Ихтиман незнайно как се озовахме на центъра на града в едни запушени улици със саксий и когато слязохме от колите да се посмеем малко колко сме заблудени от някъде се появиха едни полицаи и взеха да ни обиждат на китайски навигаций :lol: Бяха доброто и лошото ченге и след няколко забележки че сме прегазили 2-3 знака забранено влизането ни опътиха на къде да тръгнем за Пловдив. На магистралата пък бат Тони с палавите лупи кара през цялото време без фарове в тъмното щото имаше някъв проблем с ксеноновите крушки. Но както се казва всичко е добре когато свършва добре 8)
Изображение

Потребителски аватар
vladdu
Регистриран: 05 октомври 2009
Автомобил: HS 250h
Контакти:

Мнениеот vladdu » 17 окт 2010, 12:15

респект!
Lexus is200 Auto Sport Pack I Granite Sky

Потребителски аватар
Murry
Майна
Регистриран: 10 ноември 2009
Автомобил: IS 250

Мнениеот Murry » 17 окт 2010, 15:16

Абе полицаите в Ихтиман ни уважиха добре, защото реално погледнато се бяхме изтепосали 2 седана и 1 'жип на главната им пешеходна улица. :mrgreen:

Иначе и моите поздравления и благодарности на Виктор за добрата организация, цялата програма ми хареса, особено басейна накрая :) Днес едвам се укторих да не забегна пак някъде на топла минерална водица.

Видеото е яко!

П.П. Да направим един благотворителен фонд и да купим едни крушки на Майната викам...
Изображение - пенсионерски разход

Потребителски аватар
Mainata
Контакти:

Мнениеот Mainata » 17 окт 2010, 15:27

Мъро написа:
П.П. Да направим един благотворителен фонд и да купим едни крушки на Майната викам...

.........и една китайска навигацийка искам :oops:

Потребителски аватар
DFGeneer
Регистриран: 14 август 2008
Автомобил: IS 300
Контакти:

Мнениеот DFGeneer » 17 окт 2010, 16:29

Браво на Виктор за добре отразеното събитие!
Изображение '99 Lexus IS200 Sport Packet I Granite Grey Pearl
Изображение '03 Lexus IS300 Millennium Silver Metallic

pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот pepur » 17 окт 2010, 20:00

Хахахахахха,на мен след първата среща ключодържател щяхте да ми взимате,ама аре де още го чакам,пък човек ако на крушки разчита по добре със свещи :D .

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 17 окт 2010, 23:19

pepur написа:Хахахахахха,на мен след първата среща ключодържател щяхте да ми взимате,ама аре де още го чакам,пък човек ако на крушки разчита по добре със свещи :D .

Ако беше дошъл вчера щеше да си го получиш :wink:
Изображение

Потребителски аватар
tc1
Регистриран: 24 февруари 2009

Мнениеот tc1 » 20 окт 2010, 20:42

Браво!

Едит1: Сега ми минава през главата една чуденка... Дали сте правили замерване, с джаджата, за разлика м/у обикновен и hi-flow филтри?

Върни се в “Форумни срещи”