Пореден опит за форумна среща 21,02,2016

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
JoroP
Регистриран: 03 януари 2015
Автомобил: IS 200

Re: Пореден опит за форумна среща 21,02,2016

Мнениеот JoroP » 16 май 2016, 23:25

Аз пък предпочитам комбинирани срещи, защото да не бия 400км посока път и да ми е вързана тенекия.
Изображение

Потребителски аватар
milfor
Регистриран: 11 януари 2015
Автомобил: IS 200 Sportcross

Мнениеот milfor » 17 май 2016, 08:13

Аз пък свободен ли съм , тръгвам :wink:
Не всичко което виждаш е истина! One Shot One Kill- Afghanistan SNIPER TEAM 8)
[img]https://goo.gl/images/4zNWF9[/img]

Потребителски аватар
mtrx
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 200 Kompressor

Мнениеот mtrx » 17 май 2016, 14:49

Кауза пердута са тия срещи.
Ако сте в София ще дойда с колелото :D
Eaton M62 | 165mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass | FUEL Return line

Потребителски аватар
mvalkov
Регистриран: 09 април 2015

Мнениеот mvalkov » 17 май 2016, 15:34

Абе то като цяло дата, която да е удобна на всички е доста трудна за избиране, да не кажа не възможна, предвид идващото лято, ии както сме една шепа хора, на няколко като им е неудобно времето, и се получават срещи с присъстващи трима човека. За това мисълта ми беше да направим една фейсбук група за срещи в София (където концентрацията ни е най-голяма), и когато на някой му скимне, драска примерно след 2 дена в еди-колко си часа, еди-къде си (включително и делнични дни). Като нали, това няма да пречи за организацията, на по-големи сбирки, където да присъстват, членове от цялата страна.

Ако пък сте толкова против ФБ групата, може да си отворим една темичка тук, и периодично да постваме предложения. Какво мислите по въпроса?

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007

Мнениеот Bukmop » 17 май 2016, 15:51

Аз лично съм против такава група ако искате правете си...

Потребителски аватар
mvalkov
Регистриран: 09 април 2015

Мнениеот mvalkov » 17 май 2016, 16:03

Мене като цяло ми е все тая къде ще е, просто ми се вижда по-удобен вариант, за такъв тип сбирки, за след ден, два. Понеже може човек да пропусне да влезе тук, а във ФБ май се влиза 1 идея по-често, предвид мобилните приложения и т.н.

Но все пак, ако не ви допада идеята за тамошна група, предлагам тук да си отворим темичка, за такива организации; предполагам се ще успяваме да се съберем 4 5 човека, да си видим колите и да пием по бира.

Потребителски аватар
mtrx

Мнениеот mtrx » 17 май 2016, 16:09

Английската група която е за IS200 си работи добре. Има и форум за лексус в който влизат хората , както и още няколко.(outlawjapan)
Сега дали ще се размие групата с форума зависи много от админите. Демек ако се поддържа както и тук ще е наред. Идеята на ФБ групата е че доста хора по-лесно следят информацията.
Естествено такава група е затворена за чужди посетители и се управлява от админи. В нея е по-лесно да се уговарят срещи и прочие , както и да се питат дребни въпроси. За всички по-важно обаче си има форум. Отделно е супер лесно да се постват предложения , снимки и т.н.

Какъв е проблема на тая група - чисто и просто в БГ има малко хора с IS200. Отделно сега и като са евтини ще заприлича на BMW forum и група. За сметка на това обаче е хубаво да я има и да се управлява от хора къде знаят нещо за марката от колкото аз да регистрирам една група и да продавам вибратори в нея. Не е лошо да се направи една Lexus group Bulgaria но да има контрол.
За тая работа трябва желание и добросъвестни хора.

Не на последно място е много възможно Вики да почне да изкарва и някой лев от реклама в тая група защото просто форума е супер.Както форума така и групата може да са наред . Освен някои тъпи теми има доста информация която е пригледно събрана . Проблем за мен обаче си остава постването на снимките и неудобството всеки път като искам да споделя нещо да трябва да го ъплоадвам някъде и след това да го прикачам тук.

едит:
Eaton M62 | 165mm pulley | 1zz injectors | Tein Street basis z coilovers | FCD | Holyman Bypass | FUEL Return line

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007

Мнениеот Bukmop » 17 май 2016, 16:15

Гледайте сега, хората като са неорганизирани каквито и групи да правите те ще си останат такива.
Нали и тук пишат, пишат, оплакват се като дойде момента се изпокриват като....
Да не мислите че като са писали в ФБ ще са по отговорни...

Но пък правенето на ФБ група има и нещо положително: тук ще намалее безмисления текстов спам...

Потребителски аватар
mtrx

Мнениеот mtrx » 17 май 2016, 16:30

За мен ФБ група има идея ако я направят админите тук. Ако я направи някой бастун ще е просто поредната кирлива група с 10 посетителя и 20 снимки.

И да се върнем на темата за срещите .
Нещо специално ли очаквате от тия срещи ? Освен да се видим на по бира и да си говорим общи работи друго не виждам.
Единственото полезно от тия срещи е :
1.Кой каква далавера е намерил
2.Ако някой има проблем който не е решен да му се помогне. Визирам някакъв тест драйв например
3.Ако някой има с какво да се похвали да го покаже. Тук тая графа е почти 0

Както другите казаха по-горе е добре да се отиде до някъде. Ма да се забия в колата за да отида нейде и да си говорим за коли ми изглежда баш като селския форум (БМВ).
"Ей върви ли" -"Не щото е лексус" :)

Ако искате можем и номера : "Lexus събор" - Вики ще изприти номер от 0 до 9 и ще си ги налепим -3ма човека . Останалит ще ги оставим за догодина

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 17 май 2016, 20:22

Няма какво да очаквате повече от 20 активни потребителя разпръснати из цяла България.
Изображение

Върни се в “Форумни срещи”