DVD, phonebook и MP3 в движение

Alexander
Регистриран: 07 юли 2012
Автомобил: IS 250

DVD, phonebook и MP3 в движение

Мнениеот Alexander » 17 окт 2012, 11:02

Здравейте! Вижте какво открих: http://www.clublexus.com/forums/is-seco ... oving.html
Някой да го е пробвал? Ако работи ще го преведа и ще го сложим тук да се гледа.

Потребителски аватар
idzivkov
Регистриран: 02 април 2011

Re: DVD, phonebook и MP3 в движение

Мнениеот idzivkov » 17 окт 2012, 11:21

Абе май работи, ама не мисля, че някой от този форум е пробвал.

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 17 окт 2012, 11:30

Alexander написа:Здравейте! Вижте какво открих: http://www.clublexus.com/forums/is-seco ... oving.html
Някой да го е пробвал? Ако работи ще го преведа и ще го сложим тук да се гледа.

това беше първото нещо което съм направил :) самоче на ис200,гледам си каквото искам и когато искам,просто зеленото кабелче не се връзва на ръчната спирачка а на един от останалите самоче трябва да погледна на кой точно беше и си готов,а и казах зелен понежe при мен е такъв,ама то мисля че пишеше нещо което означаваше че е за гледане на ТВ ДВД при дръпната ръчна спирачка

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 17 окт 2012, 11:42

Соколчев при теб е много по-лесно, ти си с афтърмаркет устройство. Да знаеш при IS220/250 какво разглобяване пада ... едно погрешно движение и си 3000 лв назад за нова навигация.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011
Автомобил: IS 200
Контакти:

Мнениеот sokolchev » 17 окт 2012, 17:23

denis4o написа:Соколчев при теб е много по-лесно, ти си с афтърмаркет устройство. Да знаеш при IS220/250 какво разглобяване пада ... едно погрешно движение и си 3000 лв назад за нова навигация.

незнам какво имаш в предвид с това че съм с афтърмаркет,като го взех пайнера преди година беше 1300лв,а иначе и тук не ставаше само със замяна на оригиналния,аз затова в жабката си карам една платка от оригиналната система за да мога чрез нея да си командвам оригиналната навигация,иначе се побъркваше,ама за целта има пробни лампи,мултицет и т.н. ;) разликата в колите е доста но в окабеляването едва ли има голяма разлика

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 17 окт 2012, 18:55

Фабричния плеър си е този с който се произвежда колата, а твойто и 5000лв да струва ако не е излезнало от завода на Тойота се води афтърмаркет.
Изображение

Alexander
Регистриран: 07 юли 2012

Мнениеот Alexander » 17 окт 2012, 19:37

Това би могло да се раздели на две- свързването на двете кабелчета позволява да се ползва MP3 менюто в движение и да оперира със списъка от телефони и другата част, която мен ме вълнува повече- червеното към маса за гледане на DVD :D
Някъде пишеше, че тази операция струва $150! Любопитно е как си ценят труда в белите държави!

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 17 окт 2012, 20:36

Единственото сложно нещо в операцията е свалянето на въздуховодчетата ... аз счупих едната щипка и се отказах. Чесно казано, винаги си записвам макс 50 парчета на диск и ги слушам на shuffle. Не ми е проблем да превъртя 2-3 парчета. По-важните телефони са ми на speed-dial, никога не бих тръгнал да набирам от екрана на навигацията цифрите, по-неудобно е. А за гледането на DVD в движение за през деня става ... през нощта се отразява в предното стъкло и разсейва доста, особено ако гледаш клипове с много сменящи се цветове, става като дискотека пред теб.

Затова и избрах да не го правя, макар че бях голям мераклия.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Върни се в “Полезна информация”