нов съфорумец :)

Ако търсите съвет за покупка на IS200 прегледайте първо тази тема

Модератор: Lexus

Philipz
Регистриран: 31 март 2012
Автомобил: Друга марка

нов съфорумец :)

Мнениеот Philipz » 31 мар 2012, 21:10

Здравейте! От доста време следя Вашият форум, тъй като съм се ориентирал към тази кола, определено ми хвана окото. В общи линии прочетох почти всички теми тук, така и на руски форуми, навсякъде позитивните отзиви са много повече от останалите, което определено ме окуражава да си взема такава кола.
Наскоро обикалях Горубляне и там се натъкнах на ето този Лексус http://www.cars.bg/u597290 , но го нямаше собственника , за да мога да го видя от вътре, така че се любувах само отвън.
Дали може някой да ме посъветва дали си струва да се вземе тази кола, единственото , което разбрах за нея, че е от Италия, което малко ме претиснява.

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200

Re: нов съфорумец :)

Мнениеот Bukmop » 31 мар 2012, 21:31

Добре дошъл,

колата наистина хваща око с цвета си и като за годините е добре запазена външно сякаш, а и цвета и е убиец. Вътре нивтото наоборудване е средно като за IS200, гледам че дорбе са я излъскали. но забелязвам че сякаш е била семейна кола поради факта че кожата е износена почти равномерно на всички седалки. А и километрите ми се струват малко нерелани.

Определено я покарай, също така ако се решиш да я купуваш инвестирай 60 лв. и отидете от другата страна намоста в ТМ Ауто да я прегледат. по дорбе да синазад 60 навреме отколкото доста повече след това. Относно навигацията забрави за нея отдавна е спряна от поддръжка.

Ако ти допаднена сърцето от първия път като се повозиш на нея и чуеш двигателя вземай я.
Таман по срещите ще ще има разнообразие на цвят че все сме с едни тривиални цветове...

Philipz

Мнениеот Philipz » 31 мар 2012, 21:46

това за ТМ Ауто е добър съвет, само и този от автокъщата да е съгласен колата му да отиде до там :) честно казано не съм запознат, но си мисля , че търговците на Горубляне, не са много навити за диагностики :)), но ако има възможност ще се възползвам :)

Потребителски аватар
vanistia
Регистриран: 12 август 2009

Мнениеот vanistia » 31 мар 2012, 21:55

Takyw cwqt se prodawa6e i wyw wraca dosta wreme - okolo 2 godini. da ne e sy6tata

sokolchev
Регистриран: 21 февруари 2011

Мнениеот sokolchev » 01 апр 2012, 09:31

колега цвета е перфектен,така ще станем двама с уникални цветове :) :) и мойта сегашната е от италия и немога да се оплача,виж за километрите определено са върнати още повече идва от италия,а там като ги гледам на ден минават по 300км на ден,но това да не те притеснява.купувай,радвай и се,пък като я видим ние ще се радваме :)

nbupsiho
Регистриран: 06 март 2011
Автомобил: HS 250h

Мнениеот nbupsiho » 01 апр 2012, 10:30

Много хубав цвят, изглежда перфектна!

Потребителски аватар
Mind_Control
Регистриран: 17 юли 2010

Мнениеот Mind_Control » 01 апр 2012, 11:25

На снимките изглежда лъскачка.. Ако имаш време да чакаш мога да дойда с теб следващата събота да я огледаме..
Lexus IS200
Peugeot 206 CC 1.6

Потребителски аватар
Kumanov
Регистриран: 09 март 2012
Автомобил: IS 200 Sportcross

Мнениеот Kumanov » 01 апр 2012, 12:22

На мен също доста ми хареса и цвета, и интериора (който е почти 1:1 с моето ниво на оборудване)...забелязвам, че няма LSD, километрите на мен ми изглеждат реални (11 годишна кола Х 10 000 км/година и ето ти ги), ако е бил уикенд автомобил, защо не. Един съвет: когато ходиш да я гледаш, провери CD changer-а дали работи или показва Err1, Err2 или Err3. Не за друго ами ако дава някакви такива грешки (без значение дали са поправими или не, най-вероятно и продавача не знае дали са поправими) можеш да се пазариш за цената. Същото можеш да направиш и с навигацията - пускаш я и се правиш на учуден, как така не ми дава карта ами само бяло поле, тая навигация нещо е прецакана, намаляй цената :D Успех, дано ти хареса колата! :)
Изображение

Потребителски аватар
DFGeneer
Регистриран: 14 август 2008
Автомобил: IS 300

Мнениеот DFGeneer » 01 апр 2012, 13:28

Добре дошъл във форума, Phillipz!

Добре изглежда колата на снимки. Рядко срещан цвят, но чак пък уникат не е. :)
Изображение '99 Lexus IS200 Sport Packet I Granite Grey Pearl
Изображение '03 Lexus IS300 Millennium Silver Metallic

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007

Мнениеот Bukmop » 01 апр 2012, 15:20

Уникат е за промитите мозаци в горубляне и дупница където всичко лъскаво японско е уникат
вчеря бях в дупница по автокъщите и се чувтвах като черната уфсъ стази японска кола там дори и моторите бяха главно италиански

Philipz

Мнениеот Philipz » 01 апр 2012, 18:55

мерси на всички за съветите, това още повече ме надъхва да си взема тази кола
Mind_Control с удоволствие бих отишъл с по-опитен човек от мен да огледаме колата, при мен проблема обаче е че работното ми време и много плаващо и например за мен е по-обичайно да съм зает през почивните дни отколкото през седмицата, имам още време и мога да изчакам без да купувам колата, така че ще трябва да се подстроя под твоя график, за да можем да отидем до Горубляне :)

Потребителски аватар
Mind_Control
Регистриран: 17 юли 2010

Мнениеот Mind_Control » 01 апр 2012, 19:50

Philipz написа:мерси на всички за съветите, това още повече ме надъхва да си взема тази кола
Mind_Control с удоволствие бих отишъл с по-опитен човек от мен да огледаме колата, при мен проблема обаче е че работното ми време и много плаващо и например за мен е по-обичайно да съм зает през почивните дни отколкото през седмицата, имам още време и мога да изчакам без да купувам колата, така че ще трябва да се подстроя под твоя график, за да можем да отидем до Горубляне :)

Ами ако можеш събота сутринта към 11 примерно да отскочиме до там или предложи ти някакво време.
Lexus IS200
Peugeot 206 CC 1.6

Philipz

Мнениеот Philipz » 13 окт 2012, 12:50

колеги, здравейте, не съм писал от 100 години, ама така е човек като се потопи изцяло в работа :) така и не купих онзи червен лекс , за който ви питах за по едно мнение, но все още не съм се отказал от идеята за такава кола, даже си харесах друга такава, която мисля в скоро време да взема, ако някой не ме изпревари
аз отново ще понахалствам малко, но да ви питам за по едно мнение по снимка как е колата, а може даже и да познавате колегата с тази кола, та да знам дали е читава, тъй като обявата идва от частно лице, а не от автокъща
това е обявата: http://www.cars.bg/u642886

Потребителски аватар
Borisov
Регистриран: 11 юли 2012

Мнениеот Borisov » 13 окт 2012, 13:03

Този лекс го виждам на Оборище. Отвън изглежда окей :)

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 13 окт 2012, 14:25

И във форума се продава.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Върни се в “Съвети и въпроси при покупка”