нов съфорумец :)

Ако търсите съвет за покупка на IS200 прегледайте първо тази тема

Модератор: Lexus

Philipz
Регистриран: 31 март 2012
Автомобил: Друга марка

Re: нов съфорумец :)

Мнениеот Philipz » 13 окт 2012, 15:41

denis4o написа:И във форума се продава.

ами сега като се поразтърсих из форума и наистина намерих същата, кола там , но до колкото разбирам от коментарите там, то тя е ударена и даже се е повозила и на покрив, или аз не съм разбрал нещо правилно, защото по снимките на сайта на карс изглежда доста прилично

Потребителски аватар
Borisov
Регистриран: 11 юли 2012

Мнениеот Borisov » 13 окт 2012, 16:01

Вчера я видях на светофара(Оборище - Черковна) и не изглеждаше че се е возила по таван

Philipz

Мнениеот Philipz » 13 окт 2012, 16:03

Borisov написа:Вчера я видях на светофара(Оборище - Черковна) и не изглеждаше че се е возила по таван

ахам, защото почетох малко там където е обявата и имаше някакви батални коментари, за това дали всички са добре, един човек питаше дали може да си купи джантите и за това ми стана странно

На линия
pepur
Регистриран: 22 януари 2009
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот pepur » 13 окт 2012, 16:05

Philipz написа:
Borisov написа:Вчера я видях на светофара(Оборище - Черковна) и не изглеждаше че се е возила по таван

ахам, защото почетох малко там където е обявата и имаше някакви батални коментари, за това дали всички са добре, един човек питаше дали може да си купи джантите и за това ми стана странно

Еми звъннете и попитайте собственика,той ще Ви обясни.

Philipz

Мнениеот Philipz » 13 окт 2012, 16:59

всъщност дочетох до край какво е написал човека и ми стана ясно :)

Потребителски аватар
CityNight
Регистриран: 05 май 2012

Мнениеот CityNight » 15 окт 2012, 17:23

Като гледам- новите фарове и стопове, опушени а не бяла пластмаса, вижда се по стойката, че е спорт, а не само доправяна, така че ако не ти пречат седалките, аз лично бих я тествал. Иди с някой от тук обаче, доста хора съм сигурен, че можем да намерим време. Просто за да сравниш как трябва да звучи и да се държи изрядна.

Philipz

Мнениеот Philipz » 20 дек 2012, 11:47

колеги добро утро! :)
отново ви пиша аз, макар че все още не съм си купил тъй желания лекс ( икономическата обстановка в страната предразполага към задържане на задълженията от работодателите към работниците), но съм все по-близко до целта(може би за нова година ще си подаря кола). Наскоро се натъкнах на една кола, която ми хвана окото, даже в началото на седмицата исках да отида да я видя, но времето ме спря. Какво беше моето учудване , когато неска видях цената на колата е паднала с 3000лв, разбирам желанието на хората да продадат колата, но чак толкова да й свалят, то направо си е коледен подарък. Малко ме притеснява , че в същата автокъща има много коли който се продават на части, включително и същия лекс. http://www.cars.bg/u5313 това е колата, за която става въпрос, разгледайте я на снимките, кажете по едно мнение, ако някой я я виждал на живо ще бъде още по-ценна информацията, а ако някой може да дойде с мен да даде и един съвет на място за колата ще черпя една бира :)
инъче другия вариант за кола е този: http://www.cars.bg/u764856

Philipz

Мнениеот Philipz » 20 дек 2012, 11:49

p.s. това http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=1ixn3h ми е последния вариант за кола, но ако се реша на него направо отивам в плодвив с парите и приключваме драмата, но все пак ми се искаше да видя на място първо тези две :)

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 20 дек 2012, 11:51

Тази само по волана мога да ти кажа, че е поне два пъти по 170000 км.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 12 април 2012

Мнениеот Rudy » 20 дек 2012, 12:26

Philipz написа: Наскоро се натъкнах на една кола, която ми хвана окото, даже в началото на седмицата исках да отида да я видя, но времето ме спря. Какво беше моето учудване , когато неска видях цената на колата е паднала с 3000лв, разбирам желанието на хората да продадат колата, но чак толкова да й свалят, то направо си е коледен подарък. Малко ме притеснява , че в същата автокъща има много коли който се продават на части, включително и същия лекс. http://www.cars.bg/u5313 това е колата, за която става въпрос, разгледайте я на снимките, кажете по едно мнение, ако някой я я виждал на живо ще бъде още по-ценна информацията, а ако някой може да дойде с мен да даде и един съвет на място за колата ще черпя една бира :)

Със сигурност не е на 95000, обаче когато купуваш кола втора (или n-та) употреба, нали не очакваш да е като нова? За тази цена изглежда ОК - дори да има проблем с разликата с другата ще го оправиш, стига да не е нещо супер сериозно, което обаче веднага ще видиш, ако я закачиш на диагностика и покараш малко.
Изображение Изображение

Nikolay
Регистриран: 14 януари 2010
Автомобил: IS 200

Мнениеот Nikolay » 20 дек 2012, 12:56

Първата е с обръщан волан! Виж, че ръчната спирачка е отляво на скоростния лост! Последната има червен волан, незнам защо?!

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 20 дек 2012, 13:02

Изтъркана кожа, точно затова казах, че е на поне 300000.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Philipz

Мнениеот Philipz » 20 дек 2012, 13:07

това с обърнатия волан, не го забелязах докато гледах, това обяснява защо цената е свалена толкова лесно и с толкова много

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 21 дек 2012, 20:10

Втората е имала някога навигация обаче какво точно се е случило та ся няма не се знае ... Имам някви теории ама не вярвам да е такава случайност :)
Първата е била англичанка както каза колегата и най-вероятно собственика си е мислел, че лесно може да заблуди някой, после сигурно е осъзнал, че това се вижда от километри и затова е бутнал така сериозно цената. Бягай надалеч от тази кола.
Тази с червения волан не мога да разбера дали някой просто е напръскал кожата с червен спрей или е правил на ново с червена кожа. И в двата случая колата е на поне 300 000км. Снимката е мъглява ама шофьорската седалка ми изглежда леш.
Ако това са ти опциите само моя съвет е да потраеш за убост както се казва :wink:
Изображение

Philipz

Мнениеот Philipz » 22 дек 2012, 12:44

Мерси , Ael :) май така и ще стане ще си потрая, но другата събота ще отида да видя втората, на която й липсва навигацията, хем ще го питам човека къде се е дянала, че сега наближават празници :)

Върни се в “Съвети и въпроси при покупка”