Покупка Lexus IS200

Ако търсите съвет за покупка на IS200 прегледайте първо тази тема

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Lexus_BG
Регистриран: 30 юли 2012
Автомобил: Аз съм бот

Покупка Lexus IS200

Мнениеот Lexus_BG » 31 юли 2012, 01:03

Здравейте колеги.Имам и аз питане за вас.Четох,четох и главата ми ще гръмне едни са за други против.
Понеже не мога да се спра да си избера най на края кола...защото аз опичам да е (въртяна до безобразие - "Тунинг").Не можах да си избера и най на края се спрах на Lexus. Има визия има стойка има един джоб екстри и прочие няма нужда от пипане.А пак изглежда невероятно.И погледнах форума и се шашнах...така мога ли сега да ви попитам няколко неща:
-Подръжка на мотор и ходова част - "Страдат или не,защото видях и от двата вида постове... цените за части са г/д приемливи.Не са фрапиращи както очаквах"
-Разход на гориво - "гледах,по форумите и по характеристиките хората казват към 12-13 в градът" което пак не е много,но прочетох тук в форума,че харчили много и за това питам"
-SPORT/стандарт - Тук видях,че има малко разлики - препоръчайте ми кое би било по добре
-Всички ли IS200 са с 6 скорости
-Десен или ляв волан - Гледам,че е скъпичко обръщането
-Евтина или скъпа - Гледах,че има доста симпатични коли за по 4-5-6-6,500-7
Гледам да хвана кола с максимално много екстри.Гледах,че и казвате да се внася,но аз търся предимно тъмни модели и като го сметна с докарването ми скача много....Моля помогнете :?: :cry:

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Re: Покупка Lexus IS200

Мнениеот Д. Ив. » 31 юли 2012, 12:56

Май не ди чел достатъчно. За всичко, което питаш е писано.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Върни се в “Съвети и въпроси при покупка”