IS200 - идеалната ежедневна кола ?

Ако търсите съвет за покупка на IS200 прегледайте първо тази тема

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
XeDoX
Регистриран: 11 март 2013
Автомобил: Друга марка

Re: IS200 - идеалната ежедневна кола ?

Мнениеот XeDoX » 12 мар 2013, 13:50

Това ми беше "резачката" ,но съм от другия тип хора,които се събираме на правилните места за такива неща,не по бензиностанциите :) От IS-a очаквам да е най-вече надежден,че имах грешката да карам рено,което ме оставя четири пъти в рамките на два месеца между София и Велико Търново.Това мисля да ми е ежедневната кола,поне за близките няколко години и вярвам,че ще ми е кеф да я карам :) Надявам се и до 2-3 години да изкарам за достоен заместник на нисана и тогава щастието ще е пълно :)

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200

Мнениеот Bukmop » 12 мар 2013, 14:12

Щом искаш кеф и надежност си намери някой екземпляр след 2003 примерно, и да не е по ефтин от 8к

Потребителски аватар
vanistia
Регистриран: 12 август 2009

Мнениеот vanistia » 12 мар 2013, 14:14

Bukmop написа:
XeDoX написа:Относно купуването - наскоро купуах на мои познат IS200 и съм огледал всички на Горубляне и част от тези по страната, само боклуци нардени се продават. Хубав екземпляр за под 9к според мен не може да се намери в момента.

Може да се намери, не е хубаво да се пренебрегват вече тествани и от сериозни собственици :))) http://www.cars.bg/u396844

Потребителски аватар
Bukmop
Site Admin
Регистриран: 02 октомври 2007
Автомобил: IS 200

Мнениеот Bukmop » 12 мар 2013, 14:16

последниа месец съм огледал 15 лекса.... а и този е 2001, базовото, аудио което не се чува много добре, салон с алкантра и дурги такива стандартни за мен неща.

Потребителски аватар
vanistia

Мнениеот vanistia » 12 мар 2013, 14:21

Bukmop написа:последниа месец съм огледал 15 лекса.... а и този е 2001, базовото, аудио което не се чува много добре, салон с алкантра и дурги такива стандартни за мен неща.

Разбирам те
Единствено годината... въпреки това е перфектен.
иначе гарантирам че това е читав екземпляр. Който иска може да се убеди сам.

Потребителски аватар
CityNight
Регистриран: 05 май 2012
Автомобил: RX 400h 4WD

Мнениеот CityNight » 12 мар 2013, 22:52

Тоя монтанския и аз имам само добро впечатление от него. Преди време го гледах за един приятел.
Но като съвет- колата е надеждна ако се подържа без компромиси. На пазара в момента в България са само кенефи, които са изкривени от каране и развалят името на марката и стереотипа на стандартния и шофьор. За мен лично, знаейки какво значи да се подържа без компромиси, няма начин такава кола дори и на 10 години да се продава за под 10 000 лева.

Потребителски аватар
vanistia

Мнениеот vanistia » 13 мар 2013, 00:09

CityNight написа:Тоя монтанския и аз имам само добро впечатление от него. Преди време го гледах за един приятел.
Но като съвет- колата е надеждна ако се подържа без компромиси. На пазара в момента в България са само кенефи, които са изкривени от каране и развалят името на марката и стереотипа на стандартния и шофьор. За мен лично, знаейки какво значи да се подържа без компромиси, няма начин такава кола дори и на 10 години да се продава за под 10 000 лева.

Съгласен съм, за жалост монтанския се продава вече втора година, първата беше близо 10 хиляди и има две гледания едното сигурно си бил ти. В момента на тая цена, пак телефон не звъни, което е много кофти чак мен ме е яд нищо че не е мой.

Потребителски аватар
CityNight
Регистриран: 05 май 2012

Мнениеот CityNight » 13 мар 2013, 13:48

Тва вече си е търговски фактор...всеки като види такъв град, и първото му мнение е, че и е взета душата, и е закрепена за търговски вид. И така като остане 6-7-8 месеца, вече пък всеки си мисли, че като се продава от толкова време и има нещо. Тая кола ако се пререгистрира в София и се пусне тук, ще замине за 1 месец.

Потребителски аватар
vanistia

Мнениеот vanistia » 13 мар 2013, 14:11

CityNight написа:Тва вече си е търговски фактор...всеки като види такъв град, и първото му мнение е, че и е взета душата, и е закрепена за търговски вид. И така като остане 6-7-8 месеца, вече пък всеки си мисли, че като се продава от толкова време и има нещо. Тая кола ако се пререгистрира в София и се пусне тук, ще замине за 1 месец.
Даа българинът обича да е лъган!

pepur
Регистриран: 22 януари 2009

Мнениеот pepur » 13 мар 2013, 14:25

По добре да си го кара човека Лекса,аз моя си го джиткам:)).
Наистина има малък интерес,особенно като престои колата както писахте.При мен са идвали 2 пъти за бартер,е аз като се кача на другите коли и съм вече сигурен,че не ми се продава :D .

Потребителски аватар
vanistia

Мнениеот vanistia » 13 мар 2013, 17:00

pepur написа:По добре да си го кара човека Лекса,аз моя си го джиткам:)).
Наистина има малък интерес,особенно като престои колата както писахте.При мен са идвали 2 пъти за бартер,е аз като се кача на другите коли и съм вече сигурен,че не ми се продава :D .

Като са много умни да купуват бмвта и аудита и да си ги карат.. от сервиз в сервиз.

Върни се в “Съвети и въпроси при покупка”