Надявам се скоро да ви стана колега + въпрос за АГУ

Ако търсите съвет за покупка на IS200 прегледайте първо тази тема

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Re: Надявам се скоро да ви стана колега + въпрос за АГУ

Мнениеот Tin4ou » 01 окт 2016, 22:56

Качи го тва при важните теми и няма нужда да четат форума новите потребители :) Забрави да добавиш и проблема със сбирките.

За да не съм оффтопик:

Аз когато си купих лекса, реално го ползвах да ходя до работа в 90% от времето. Това означава, че шофирах основно в задръствания, като 7км-овия маршрут го минавах само за 20мин. И въпреки всичко бях супер доволен от колата и от избора, щото си ме кефеше да си я ръчкам. Даже се побарвах от густо тайничко за кратко всеки път преди да слезе от колата.

Ако на пича му допадне автомобила, ако ще и 2км да кара на ден, няма да му дреме защо не е купил икономически логичния вариант. Дори и да си дава последните стотинки за газ/бензин.
Изображение

Потребителски аватар
gladiator6
Регистриран: 04 декемрви 2010
Автомобил: IS 200
Контакти:

Re: Надявам се скоро да ви стана колега + въпрос за АГУ

Мнениеот gladiator6 » 04 ное 2016, 03:10

hidr0 написа:Здравейте, бъдещи колеги. С течение на обстоятелствата с брат ми сме мернали едно около за това моята следваща кола да бъде Лекс IS200.

С две думи за мен - аз съм на почти 20, работя и уча, на ден минавам по минимум 60 км (без да се натоваря - живея близо до София :| ) и в момента карам Nissan Primera P10, 93г на метан и чувството да караш за 0ст на минута е неуписуемо. :roll:

Метнали сме око на точно този http://bit.ly/2drNOIk лекс. Да попитам по-опитните за мнение?

След това искам да попитам за АГУ на тези лексуси - аз с метана на Нисана не съм АБСОЛЮТНО никакви проблеми, но не знам дали при лексуса ще бъде така. Напълно съм наястно със всичките "незгоди" да има АГУ и съм готов да ги преглътна - стига колата да върви, когато се натисне педала. Знам само, че със сигурност ще сложим Газ или Метан, затова се допитвам до вашето мнение :)

Поздрави,
Мишо

Аз карам IS 200 на газ. Сложих Romano 1850 лв мисля беше вече 40 000 километра проблеми съм имал единствено заради стари спукани бобини (което е в реда на нещата) газта е много чуствителна на ел проблеми на бензин спуканите бобини работят.
След като си купих комплект чисто нови от Лео колата бензин/газ няма разлика и така си карам цяла година :-)

Свещите не са скъпи около 110 - 120 лв са и караш после 50 000 ако си на газ което си е окей :-)

Поздрави.

Върни се в “Съвети и въпроси при покупка”