LEXUS IS 250 Luxury - продаден

Модератор: Lexus

Потребителски аватар
Rudy
Регистриран: 12 април 2012
Автомобил: RX 400h 4WD

Re: LEXUS IS 250 Luxury

Мнениеот Rudy » 11 апр 2014, 00:27

ТИТАН написа: И ми е на цена не ми се казва колко.

Е ами ти си каза - 65000 ( но не разбрах дали тугрици или донги).
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ТИТАН
Регистриран: 23 март 2014
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот ТИТАН » 11 апр 2014, 00:41

Е моята поне ще се продаде за по малко от месец.Явно има защо

Потребителски аватар
Tin4ou
Регистриран: 01 декемрви 2009
Автомобил: RX 450h

Мнениеот Tin4ou » 11 апр 2014, 07:48

А дано ама надали ... Само не казвай "ох" преди да си пръднал!
Изображение

Потребителски аватар
ТИТАН
Контакти:

Мнениеот ТИТАН » 11 апр 2014, 10:45

За колегата Соколчев имам X5 4.6is 347 конски сили,забележи 347 и 4.6,ти си карал 4.4 на 286 коня.Почти няма такива коли.Първата такава в обявите е 18 500.Моята е 17 500.
BMW X5.jpg
!cid_1BE9AEC9-DEA0-4A95-9849-A82F1D15E49F.jpg

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 11 апр 2014, 13:48

Много шит в ефира вече, Виктор трябва да се намеси и да изчисти тинята! Офтопика е вече навсякъде.
Изображение

Потребителски аватар
ТИТАН
Контакти:

Мнениеот ТИТАН » 11 апр 2014, 14:40

Колеги,не че нещо,но във всеки уважаван автомобилен форум в ОСНОВЕН ФОРУМ се пише само за съответната марка.Не е забранено да се коментират други марки.Освен това думи като "шит","тиня"....не се толерират.Както и членове с около 2 000 мнения повярвали си,биват предупреждавани.Защо не е така и тук?Вместо да се популяризира форума и марката,вие сами желаете да е като секта.И резултатите са налице.И давам пример пак с колегата който си е продал Лексуса за Ягуар.Колеги с по 2 000мнения,(ама от спам) е редно да напътсват и пишат в едни други теми тук във форума.Аз поне не виждам такива.

Потребителски аватар
Vesko
Регистриран: 30 януари 2009

Мнениеот Vesko » 11 апр 2014, 14:47

ТИТАН написа:Колеги,не че нещо,но във всеки уважаван автомобилен форум в ОСНОВЕН ФОРУМ се пише само за съответната марка.Не е забранено да се коментират други марки.Освен това думи като "шит","тиня"....не се толерират.Както и членове с около 2 000 мнения повярвали си,биват предупреждавани.Защо не е така и тук?Вместо да се популяризира форума и марката,вие сами желаете да е като секта.И резултатите са налице.И давам пример пак с колегата който си е продал Лексуса за Ягуар.Колеги с по 2 000мнения,(ама от спам) е редно да напътсват и пишат в едни други теми тук във форума.Аз поне не виждам такива.

И какво като си го е продал на Ягуар?
Изображение

Потребителски аватар
ТИТАН
Контакти:

Мнениеот ТИТАН » 11 апр 2014, 14:56

Ами излязъл е извън сектата.Така ще се получи и с автора на тази тема,като си продаде колата след време.Вместо да се разраства,форума се топи.Да има доста Лексуси и собствениците им не са тук във форума.И има защо.Някой писатели с по 2 000 мнения да се позамислят.

Потребителски аватар
Vesko
Регистриран: 30 януари 2009

Мнениеот Vesko » 11 апр 2014, 15:25

И аз бях решил да пробвам рекламата на Инфинити... "ние ще изкупим старата ви кола на посочена цена от вас".... Ама реших, че е булшит и няма как да ми изкупят старата кола на цената на ново инфинити и въобще не се замукнах и да проверя.
Изображение

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 11 апр 2014, 16:23

Титанче, това колко поста имам си е моя работа.

Ти се появяваш от някъде преди седмица, насираш 10 теми с лайна, говориш само глупости без покритие, очевидно всеки пост ти е с идеята да провокираш останалите и накрая ще излизе, че си някой джамбазин безделник дето му е паднала от някъде една по-лъскава кола и си е помислил, че е ударил кьоравото.

Ако бях с модераторски права тук не само че щях да ти трия всеки 2-ри пост, ми и щеше да си на риид онли поне за месец докато се усетиш кое къде се пише.

Имаш късмет обаче, че този форум е по различен от останалите и е такъв точно за това, че до сега липсваха такива като теб...
Изображение

Потребителски аватар
idzivkov
Регистриран: 02 април 2011
Автомобил: IS 250

Мнениеот idzivkov » 11 апр 2014, 21:21

Понеже на няколко пъти вече съм споменаван, искам да отбележа, че не съм напускал никаква секта, най-малкото защото не смятам този форум за секта. Просто тук хората си имат предпочитания. Въпреки, че не карам Лексус, посещавам форума със същата честота, както и преди, просто не пиша много, може би това ми е грешката. Сега относно колата, смених Лексуса по причина, че ми трябва малко по-голяма кола и че колите ми омръзват. Карах го 3 години, което си е своебразен рекорд за мен. Сменил съм доста коли от доста марки, нови, стари, различни класове, скъпи, евтини. Единствената кола, за която ме "болеше" като давах ключовете беше Лексуса. Не защото ми е промит мозъка, а защото това наистина е колата, която най-много ми допада. Не казвам, че е най-добрата, но най-много ми допада. Сигурен съм, че някой ден пак ще карам Лексус. През годините, съм посещавал форумите на други марки, навсякъде е един вид "секта", с тази разлика, че нивото тук е по-високо. Харесва ми да чета тук и смятам да продължавам да го правя. Проблемът тук е, че няма много потребители, но пък това е заради марката, не е масова, съответно и потребителите не са масови, освен това много хора не се занимават с форуми....
Нормално е да сменяме колите/марките от време на време, но всеки си има предпочитания към нещо. Моите са към Лексус и Субару, може и Ягуар, рано е да се каже, засега ми харесва.

Много оф топик стана наистина, форума беше прилежно подреден, има много за триене, включително и този пост, който е не на мястото си и най-вече няколко снимки на едно БМВ, което пък изобщо не е за тук!

Потребителски аватар
ТИТАН
Контакти:

Мнениеот ТИТАН » 11 апр 2014, 21:22

Ael написа:Титанче, това колко поста имам си е моя работа.

Ти се появяваш от някъде преди седмица, насираш 10 теми с лайна, говориш само глупости без покритие, очевидно всеки пост ти е с идеята да провокираш останалите и накрая ще излизе, че си някой джамбазин безделник дето му е паднала от някъде една по-лъскава кола и си е помислил, че е ударил кьоравото.

Ако бях с модераторски права тук не само че щях да ти трия всеки 2-ри пост, ми и щеше да си на риид онли поне за месец докато се усетиш кое къде се пише.

Имаш късмет обаче, че този форум е по различен от останалите и е такъв точно за това, че до сега липсваха такива като теб...

Хайде,вземи се спри.Много насериозно си се взел!И като съм дошъл преди 5 дни,какво?Ти като какъв се изявяваш?Караш ИС200 5-та ръка и кво?Такъв карах точно 7 месеца през 2004-та.Ти къде си бил тогава?

Потребителски аватар
Tin4ou

Мнениеот Tin4ou » 11 апр 2014, 21:36

Не разбра ли, че тук няма кой да ти се върже на комплексарските ти оферти за мерене на пишки? Объркал си мястото.
Изображение

Потребителски аватар
ТИТАН
Контакти:

Мнениеот ТИТАН » 11 апр 2014, 21:48

Не,не.Кажи къде си бил ти през 2004-та?

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 11 апр 2014, 21:55

ТИТАНе, аз ти предлагам да се прибереш при твоите хора и да си ни оставиш в сектата тук да се оправяме както си знаем :)
Изображение
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Върни се в “Продадени”