Покупка на gs300

Модератор: Lexus

Иван Иванов
Регистриран: 16 март 2014
Автомобил: RX 300 4WD

Покупка на gs300

Мнениеот Иван Иванов » 16 мар 2014, 08:06

Здравейте нов съм във форума тия дни възнамерявам да купя един gs300 98г на 160000км харесвам и по новите модели и rx300 но този ми е по джоба пак и е от мои приятел и знам че състоянието му е гарантирано. Може ли някои друг съвет защото незнам нищо за този автомобил има и навигация но не работи в бг защото имало нужда от диск и съответно има ли значение от модела или просто диска е универсален за всички модели. Оригинален ли трябва да търся или се правят копия? Досега имах 124ка 300дизел сега сигурноще е голяма разлика във вървене предполагам и горене. Предполагам ако сложа гас би било по икономично но зависи ако ми гори добре.

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Re: Покупка на gs300

Мнениеот Д. Ив. » 16 мар 2014, 11:03

Писано е вече и то в темата под твоята! То бива мързел ама това е наглост ...

П.П. Честита придобивка все пак :)
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Иван Иванов
Регистриран: 16 март 2014
Автомобил: RX 300 4WD

Мнениеот Иван Иванов » 16 мар 2014, 12:32

Аз го прочетох но все пак как да разбера коя генерация е навигацията съответно какъв диск да търся

Потребителски аватар
Д. Ив.
Регистриран: 19 ноември 2010
Автомобил: IS 220d
Контакти:

Мнениеот Д. Ив. » 16 мар 2014, 12:33

Пише си, явно не си чел както трябва. Само и само да затворим темата ще ти кажа, че не става - стара ти е навигацията, работи с дискове, а на дискове няма нови карти, само на DVD и HDD са последните ъпдейти. Ако имаш други въпроси потърси, почти всяка тема е разисквана.
Чл. 74. (1) Допълнителни светлини за мъгла може да се използват само при значително намалена видимост поради мъгла, снеговалеж, дъжд или други подобни условия. Тези светлини не може да се използват самостоятелно.

Върни се в “Съвети и въпроси при покупка”